Polní den 2022, OK1KPA, společenský report

 Na Spálavu jsem vzal dva starší synky. XYL nám za tímto účelem zakoupila menší stan, který se snadno staví. Zatímco v pátek se věnujeme údržbovým pracem, skrýváním se před vytrvalým deštěm a společenské konversaci, tak v sobotu topoříme 70cm a 3cm. Těší nás solidní účast omladiny, do které přibyl Vašek 1VKV. Krom něho se tým PD sestává z Bédy 1VDJ, Dana 1TDO a Máti, Pavla 1ADT, Jirky 1UT, Michala 1MKV, Martina 1ELA + YL, Míly 1CPU, Karla 1FIS, Nezbedy, Honzy, Kuby a Jana 1ZHS se Štěpou a Šímou. 

V sobotu včas rozjíždíme 70cm, kde se většinu času zdržuje Vašek 1VKV s Kubou a opravdu vysílají, což je super. :-) 2m se věnuje Béda 1VDJ, Dan 1TDO a na chvilku také Petr 1ULL. 3cm jsem si vzal pod křídla já 1ZHS. V neděli pak na chvíli Míla 1CPU aktivoval 23cm.

Během víkendu se o naše žaludky staral Jirka 1UT a Dan 1TDO, jenž na rožni připravil svá tradiční kuřata napěchovaná cibulí a špekem.

Určitě stojí za zmínku, že v mezičase došlo k vylepšení kadibudky, která je oficiálně nejvýše položeným zařízením tohoto typu v Železných horách. A zaplachtování větší maringotky je teď instantnější díky nově zhotovené vzpěře lehce připevnitelné k betonové ploše.

Dalším závodem v pořadí je srpnový Alpe Adria Contest na 2m. :-) 


 
Jirka 1UT a jeho portablový sporák


Zaplachtování


Kuba a Vašek 1VKV na 70cm


70cm pracoviště

Nezbeda, Michal 1MKV, Pavel 1ADT, Míla 1CPU, Kuba, Štěpa, Jan 1ZHS, Šíma, Béda 1VDJ, Jirka 1UT, Vašek 1VKV, sedící Dan 1TDO a Máťa


1 komentář: